Слайдер
Слайдер Блок 1
Преимущества работы с нами
Быстрые и удобные методы доставки по всему миру
Быстрые и удобные методы доставки по всему миру
Выгодные акции и бонусы
Выгодные акции и бонусы
Мы находимся в городе Киеве
Мы находимся в городе Киеве

Главная

Магазин приємних покупок Solyanka створено у грудні 2009 року як маленьку групу у соціальній мережі. З часом маленька група доросла до виробничого підприємства з різними напрямками діяльності. Більша частина товарів, представлених у нашому магазині, з любов’ю виробляється нашими майстрами у власній майстерні та на виробничих потужностях нашого швейного цеху.

На даний момент наша компанія займається не тільки продажем товарів, представлених на цьому сайті, а власне і виробництвом товарів легкої промисловості, як то одяг, подушки, сумки, сувенірна та інша текстильна продукція як за власними ескізами з подальшим розміщенням на власному сайті, так і під замовлення клієнта.

Ми робимо якісні речі, любимо свою роботу, поважаємо наших постачальників та з відповідальністю ставимося до наших клієнтів. Долучайтеся до команди людей, які роблять світ краще.

Ми з радістю приймемо ваше онлайн замовлення цілодобово 7 днів на тиждень. Нам можна написати на електронну пошту, відправити повідомлення у соціальній мережі або просто зателефонувати. Доставляємо товари найкращими службами доставки по Києву, Україні та цілому світу.

 

Заказ в один клик
Підтверджую, що я ознайомлен/а та згоден/а з умовами оферти та політики конфідеційності.